بررسي ويژگي هاي هلي شات مويک ميني

اندازه کوچک نقطه اصلي فروش مويک ميني است. وزن آن 249 گرم است و اين عدد عجيب تصادف نيست. پهپاد با وزن 250 گرم و بالاتر بايد براي پرواز ثبت شوند. و با اين حال ، حتي اگر Mavic Mini بسيار سبک وزن و قابل تاشو باشد ، اما داراي ويژگي هاي اصلي است: 30 دقيقه پرواز ، انتقال فيلم 4 کيلومتري HD ، گيربکس سه محوره داراي يک دوربين 2.7K و يک کنترل کننده فيزيکي که با اندرويد و iOS کار مي کند. دستگاهها با قيمت 399 دلار ، اين پهپاد براي پولي بسيار مهم است ، اگرچه ويژگيهاي موجود در ساير پهپاد DJI موجود نيست.

پهپاد گران قيمت تر که داراي بسياري از ويژگي ها هستند ، وجود دارند. من مالک بيشتر اين پهپاد هستم. آنها سرگرم کننده هستند ، اما چند سال پيش ، ويژگي هاي خزش شروع به تحريک کردن محصولات DJI کردند. اکنون ، با يک خط توليد پيچيده ، يک صفحه گسترده براي رمزگذاري پهپاد DJI لازم است. اکثر آنها با ويژگي هاي بي شماري بارگذاري مي شوند که احتمالاً هرگز از آنها استفاده نمي کنند. Mavic Mini چيزي متفاوت است. اين اساسي است ، و من آن را حفر مي کنم.

در اينجا چه مواردي وجود ندارد: تشخيص برخورد ، اتصال فوق العاده دوربرد ، دوربين 4K ، کنترل حرکت و ويژگي هاي دوربين پيشرفته مانند پيگيري قابل رديابي ، پانوراما ، گذشت زمان و بزرگنمايي نوري.

Mavic Mini به اندازه کافي سريع سرگرم کننده است ، اما برنده مسابقه نخواهد بود. پاسخگو و به اندازه کافي سريع است سبک و آسان. در مقايسه با Mavic 2 ، احساس کوچکتر و قدرت کمتري مي کند - زيرا در عين حال هرگز احساس نمي شود خيلي کوچک يا قدرت باشد. Mavic Mini از وضعيت مطلوبي برخوردار است و صاحبان آن بايد پرواز را لذت بخش بدانند.

علي رغم اندازه کوچک ، Mavic Mini از باد بسيار خوبي برخوردار است. من آن را تا 200 متر در يک روز سقوط باد شديد در ميدوست غربي گرفتم. باد در حال پاک کردن درختان بود و من در کلاه و دستکش بهم وصل شد. پرشور بود Mavic Mini اهميتي نداد. مانند پهپاد بسيار بزرگتر به زمين نشست و در برابر باد ايستاد. علاوه بر اين ، اين فيلم رنج نمي برد. گيمبال دوربين را ثابت نگه داشت زيرا منظره پاييزي را ثبت مي کرد.

اين کوادکوپتر از برنامه جديد DJI استفاده مي کند و من براي آزمايش اين پهپاد از نسخه بتا استفاده مي کنم. با نام DJI Fly ، اين نسخه ساده اي از DJI Go است و بسته هاي مختلفي را بسته بندي مي کند. مناطق امن پرواز بهتر در برنامه ادغام شده و سطح بيشتري از جزئيات را نسبت به برنامه قديمي تر دارند. DJI همچنين از برنامه داخلي خود ، SkyPixel ، پشتيباني داخلي داخلي بهتري ارائه مي دهد. با اين حال ، از آنجا که اين نسخه ساده شده است ، فاقد استاندارد اطلاعات زيادي در نسخه Go است ، مهمترين آنها ، يک ميني نقشه در گوشه پايين صفحه است. من اميدوارم که DJI پس از راه اندازي ، ويژگي هاي بيشتري را به اين برنامه اضافه کند.

اين دوربين براي قيمت مناسب است. تصاوير اينجا از پهپاد گرفته شده است و تغيير يافته يا تنظيم نشده است. آنها را در روزهاي ابري و آفتابي بردند. دامنه به طرز شگفت انگيزي خوب است ، زيرا پهپاد مي تواند آسمانهاي آبي و برجسته هاي تاريک را ضبط کند. گاهي در نور مستقيم خورشيد رنگ دوربين شسته مي شود.

آنها مي گويند بهترين دوربين همان عکسي است که با خود داريد. اينجا جايي است که Mavic Mini وارد آن مي شود. بهترين پهپاد يکي است که با خود داريد. سالها بود که من يک مورد عظيم Pelican را که حاوي Phantom 2 و بعداً يک Phantom 3. بود ، حل مي کردم. فکر مي کردم جالبترين من است. در يک لحظه متوجه شدم که مي توانم به صندوق عقب خودروي خود بروم و يک چمدان حاوي دوربين پرواز را بازيابي کنم. چند دقيقه بعد ، پس از همگام شدن تلفن من با پهپاد ، و کنترل کننده به شبکه پهپاد پيوست ، 15 دقيقه زمان پرواز داشتم. سپس Mavic تاشو آمد ، که در کنار دنده دوربين من مانند يک لنز تله بزرگ قرار دارد. پهپاد ديگر آمدند و رفتند. من مدتي دوست داشتم GoPro Karma.

بازي Mavic Mini بازي کوچک است. به اندازه کافي کوچک است که من آن را در همه جا خواهم آورد. به اندازه کافي کوچک و سبک است که احساس مي کند يک نقطه بزرگ است و در کيف کامپيوتر من شليک مي کند.

مي خواهيد از ويژگي هاي بيشتر و دوربين بهتر استفاده کنيد اما اندازه قابل حمل را حفظ کنيد؟ در اوايل سال جاري DJI از Mavic Air تاشو 919 دلاري خبر داد که داراي دوربين 4K و انتقال فيلم پنج مايل است.

Mavic Mini همه چيز درست مي شود. کوچک است ، با يک مورد زيبا و در يک بسته 499 دلار ، دو باتري اضافي با يک بسته شارژ هوشمندانه. دوربين به طرز شگفت انگيزي خوب است ، اما ظاهراً نسبت به کوادکوپتر گران قيمت DJI از قدرت کمتري برخوردار است. Mavic Mini پهپاد مناسب براي علاقه مندان به پهپاد با تجربه اول يا تايپ است. DJI ويژگي هاي کافي را به بدنه‌ي 249 گرم وارد کرده تا اين پهپاد خارق العاده براي هر کسي باشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Midnight فروشنده انواع بست فلزی ،بست کمربندی ، بست پلاستیکی فروش سگ چاوچاو کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و پرورش اکسیر پرگاس کد تخفیف ایران پابجی iranpubg.com تشک آنلاین توریسم رزبلاگ لینک - تبادل لینک رایگان فروشگاه جواهرات